D.U.K.

Kokie yra vidpadžių išmatavimai?

Žiūrėti dydžių lentelėje: https://inkaras.lt/pages/dydziu-lentele

Ar siunčiate į užsienio šalis?

Taip, siunčiame.

Kur galima įsigyti naujuosius inkariukus?

Internetinėje parduotuvėje:

www.inkaras.lt

Fizinės parduotuvės:

Vilniuje:

  • PC „Panorama“, Vilnius. Parduotuvė „Audimas“.
  • PC „OZAS“, Vilnius. Parduotuvė „Audimas“.

Kaune:

  • PC „Mega“, Kaunas. Parduotuvė „Audimas“.
  • PC „Akropolis“, Kaunas. Parduotuvė „Audimas“.

Klaipėdoje:

  • PC „Akropolis“, Klaipėda. Parduotuvė „Audimas“.

Šiauliuose:

  • PC "Akropolis" Šiauliai. Parduotuvė "Audimas".

Panevėžyje:

  • PC "RYO" Panevėžys. Parduotuvė "Audimas".

Alytuje:

  • Alytus. Parduotuvė "Audimas".

Druskininkuose:

  • Druskininkai. Parduotuvė "Audimas".

 Kur kreiptis jeigu negaunu savo užsakymo?

El.paštu: info@inkaras.lt

Telefonu: +37062740566

Kodėl nėra X dydžio sportbačių?

Šiuo metu prekiaujame 37 - 45 dydžio avalyne, bet tai tik laikinas nepatogumas, todėl visų mažesnių ar didesnių pėdų savininkų prašome kantrybės. Jeigu jūsų pėda patenka į anksčiau minėtą dydžių intervalą, bet prekyboje dydžio nėra, tuomet tai trumpalaikis nepatogumas.

Kodėl nepagaminote X spalvos inkariukų?

Pirmosios sportbačių kolekcijos spalvos įkvėptos praeities modelių, išlaikant autentiškumą bei renkantis tarp klasikinių atspalvių. Ateities planuose daug laisvės, drąsos ir netradicinių raštų.

Kodėl negaminote senųjų Inkaras sportbačių, o juos atnaujinote? 

Tam yra gan nemažai priežasčių. Opiausia ir dažnai jūsų minima - patvarumas. Senoji technologija neatitinka mūsų keliamų kokybės reikalavimų - sportbačiai greitai plyšta, ilgiau panešiojus jaučiamas diskomfortas, nuolatos juntamas nemalonus gumos kvapas.

Taip pat senosios „Inkaras“ sportbačių gaminimo staklės dar šio amžiaus pradžioje iškeliavo į metalo laužą be vilties sugrįžti. Europoje tokių staklių vis dar yra, bet kaip ir minėjome aukščiau, nenorime 1970 metų gamybos standartų taikyti šiandienai, todėl rinkomės viduriuką, ko pasekoje inkariukai tapo įkvėpti praeities, bet sukurti šiandienai. Mūsų širdys vis dar priklauso senosioms legendoms, todėl nesikratome galimybės išleisti išskirtinį-proginį modelį ateityje.

Kur gaminami Inkaras sportbačiai?

Bene jautriausias ir dažniausiai užduodamas klausimas, todėl į jį norime atsakyti kuo plačiau, paliekant kuo mažiau vietos asmeninėms interpretacijoms.

Nuo pirmosios minties bei teisių įsigijimo į prekės ženklą „Inkaras“ (2016 m.) pradėjome ieškoti būdų kaip nepaminant lietuviškumo bei išlaikant tradicijas sėkmingai sugrįžti bei pratęsti inkariukų kultą. Pradėjome nuo buvusių „Inkaro" fabriko staklių paieškų, jomis gamino senuosius inkariukus, bet mūsų nelaimėje visa reikalinga technika nukeliavo į metalo laužą. Toliau ieškoję alternatyvų Lietuvoje, supratome, jog teks nuryti nusivylimo kartėlį, nes masinė sportbačių gamyba Lietuvoje yra neįmanoma (kol kas).

Po konsultacijų su Belgijoje, Rusijoje, Čekijoje veikiančiais panašiais senųjų sportbačių atgaivinimo projektais nusprendėme sekti jų pavyzdžiu bei to ko negalime pasigaminti Lietuvoje, gamintis svetur - Kinijoje ir Europoje už Lietuvos sienos ribų. 

Gamybos procesas, nuo pirmosios stadijos iki galutinio produkto mūsų sandėlyje, truko pusantrų metų. Šiame kūrybos/gamybos laikotarpyje telpa tūkstančiai el. laiškų, begalės vaizdo skambučių, nepavykusių bandymų. Mūsų kurti sportbačiai yra 100 proc. autentiški bei unikalūs.

Prie to, kad Inkaro produkcija atsidurtų parduotuvių lentynose ir ant Jūsų kojų prisideda daugiau nei 10 įmonių iš Lietuvos, kitų Europos šalių bei Kinijos.


---
Jeigu turite papildomų klausimų, tuomet prašome juos užduoti el. paštu: info@inkaras.lt.